ОЛІЯ З НАСІННЯ СИЛІБІНІНОВОЇ РОЗТОРОПШІ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ 200 Ml. / Terra Life

Унікальність олії розторопші обумовлена тим, що в її склад входить силімарин - комплекс корисних речовин, який відновлює клітини печінки. Завдяки йому олія розторопші здатна захищати печінку від шкідливого впливу алкоголю, жирної їжі, медикаментів і токсичних речовин. Також в олії насіння розторопші плямистої в значних кількостях містяться поліненасичені жирні кислоти (олеїнова, пальмітинова, стеаринова, арахінова і ін.), Флавоніди, вітаміни А, В, Е, К, Р і D, каротиноїди і антиоксиданти - компоненти, необхідні для нормальної роботи людського організму.
₴99.00
*
Количество:

Олія розторопші - цінний харчовий і унікальний дієтичний продукт, ефективний засіб для профілактики багатьох захворювань. Ця олія стимулює загальний обмін жирів, захищає організм від руйнувань при попаданні в нього хімічних сполук. Не має протипоказань і побічних дій.

Олія розторопші має приємний, ні на що не схожий запах і смак. Застосовується для заправки салатів, овочевих страв, каш та інших холодних і гарячих закусок. Також її дуже корисно приймати в чистому вигляді - в лікувально-профілактичних цілях.

 Корисні складові.

Унікальність цієї олії обумовлена тим, що в її склад входить силімарин - комплекс корисних речовин, який відновлює клітини печінки. Завдяки йому олія розторопші здатна захищати печінку від шкідливого впливу алкоголю, жирної їжі, медикаментів і токсичних речовин.

Також в олії насіння розторопші плямистої в значних кількостях містяться поліненасичені жирні кислоти (олеїнова, пальмітинова, стеаринова, арахінова і ін.), Флавоніди, вітаміни А, В, Е, К, Р і D, каротиноїди і антиоксиданти - компоненти, необхідні для нормальної роботи людського організму.

Висока лікувально-профілактична цінність олії розторопші пов'язана і з наявністю в ній
хлорофілу, каротиноїдів, токоферолів і комплексів жирних поліненасичених кислот (вітамін Р).

Хлорофіл, активуючи обмінні процеси в клітинах, омолоджує тканини, стимулює обмін речовин в печінці і в серцевому м'язі, активно бере участь в окисно-відновних реакціях в клітинах.

Токофероли ефективно захищають організм від впливу хімічних і фізичних факторів, що
провокують розвиток пухлин, перешкоджають старінню організму і підтримують його
репродуктивні функції.

 Для вашого здоров'я.

  • Має бактерицидну і протизапальну дію
  • Ефективне при лікуванні виразок, опіків і ран
  • Являється найсильнішим иммуностимулятором
  • Володіє болезаспокійливою та органопротекторною дією
  • Застосовується як протирадіаційне засіб
  • Застосовується олія як лікувальний засіб так і з метою профілакти

Застосування:

Для зміцнення організму, з метою профілактики серцево-судинних захворювань, при комплексному лікуванні хвороб печінки і травної системи олію розторопші рекомендується пити по 1 ч. ложці 2-3 рази на день за півгодини до прийому їжі (якщо лікар не призначив іншу схему прийому). Курс прийому триває 1-2 місяці, після чого робиться перерва на кілька місяців.

В лікувальних цілях олію розторопші ефективніше приймати до їжі за 30.


Частота прийому - три рази в день. У такому режимі провести треба цілий місяць. Зробивши тижневу 
перепочинок, для закріплення результату курс бажано продовжити ще на місяць. Рекомендований період для профілактично-лікувальних курсів - зима, весна, осінь.
 
Протипоказання:

Олія розторопші визнана одним з найбезпечніших рослинних олій навіть при постійному вживанні. Випадки індивідуальної непереносимості зустрічаються вкрай рідко, крім того, не рекомендується давати його всередину дітям, які не досягли трирічного віку (зовнішньо за погодженням з лікарем застосовувати його можна з народження).

Вагітним і годуючим жінкам перед вживанням цієї рослинної олії також необхідна консультація лікаря.

З обережністю потрібно вживати олію в період загострення жовчнокам'яної хвороби та холециститу.

При загостренні цих захворювань рекомендується застосовувати шрот розторопші (перемелені насіння рослини, з яких шляхом холодного віджиму отримують олію розторопші), т.к. він володіє менш вираженою жовчогінною дією.


Как получить скидку на товар?


Уважаемые покупатели! Для того, чтобы получать максимальную скидку от 5% до 15% регистрируйтесь на сайте компании - поставщика данной продукции Нова Сфера / Terra Life по ссылке. После прохождения регистрации, для корректного оформления Вашего заказа и получения скидки, обязательно сообщите об этом Вашему персональному менеджеру по тел.: +38 (068) 908 80 04  и +38 (063) 307 77 57

  • Доступность: В наличии
  • Модель: MSL1003
  • Производитель: Terra Life / Терра Лайф

Write Review

Note: Do not use HTML in the text.