ОЛІЯ З НАСІННЯ АМАРАНТУ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ 200 Ml. / Terra Life

Олія насіння амаранту містить мінеральні речовини, такі як залізо, кальцій, фосфор, калій, без яких неможливо зберегти здоров'я на довгі роки, а також фосфоліпіди, фітостероли, амінокислоти.
₴279.00
*
Количество:

Амарант, є однією з древніх і цінних зернових культур на Землі. Цілющі і корисні властивості амарантової олії в більшості визначаються присутністю в її складі двох потужних антиоксидантів - сквалена та вітаміну Е (міститься в олії амаранту в рідкісній, особливо активній токотріенольной формі).

Амарант, є однією з древніх і цінних зернових культур на Землі. Виготовляють методом мацерування на насінні розторопші першого холодного віджиму.

Склад, властивості:

70% моно- і поліненасичених жирних кислот (лінолева (Омега-6), олеїнова (Омега-9), ліноленова
(Омега-3), арахідонової, пальмітолеіновая кислоти). 9% фосфоліпідів (в складі, яких за кількістю домінує фосфатидилхолін), 8% сквален. 2% вітаміну Е, фітостероли 2%, каротиноїди (попередники вітаміну А), вітамін D, жовчні кислоти, різні макро - і мікроелементи.

Цілющі і корисні властивості амарантової олії в більшості визначаються присутністю в її складі двох потужних антиоксидантів - сквалена і вітаміну Е (міститься в олії амаранту в рідкісній, особливо активній токотріенольной формі).

Сквален - це унікальна речовина, яку до недавнього часу отримували тільки з печінки акул.

Сквален здатний вступати в реакцію з будь-якими рідинами людського організму, вивільняючи з них необхідний всім органам і тканинам кисень, а також запобігаючи окислювальним процесам в організмі, він бере участь в синтезі гормонів і вітаміну D в організмі. В результаті клітини омолоджуються, гальмується процес їх злоякісного поділу, підвищуються захисні сили організму, сповільнюється старіння організму вцілому. Речовину з такими важливими для організму властивостями виявлено в олії амаранту.

Також олія насіння амаранту містить мінеральні речовини, такі як залізо, кальцій, фосфор, калій, без яких неможливо зберегти здоров'я на довгі роки, а також фосфоліпіди, фітостероли, амінокислоти.

Рекомендують до застосування при:

- Захворюванні серцево-судинної системи.

- Захворюванні шлунково-кишкового тракту.

- Дерматологічних захворювань і травматичних ушкоджень шкіри.

- Захворюванні нервової системи, для профілактики хвороби Альцгеймера, при психоемоційних розладах.

- Туберкульозу, різних інфекційних вірусних і грибкових захворювань.

- Захворюванні порожнини рота і горла.

- Гінекологічних захворювань у жінок і захворювань чоловічої сечостатевої системи.

- М'язової дистрофії (амарантова олія багата на вітамін Е і фосфором - речовинами, що сприяють зміцненню м'язів і поліпшенню роботи мускулатури).

- Профілактиці та комплексного лікування захворювань хребта, кісток і суглобів (артрит, остеопороз, рахіт, поліартрит, артроз, остеохондроз).


Застосування в косметології:

Сприяє зволоженню, живленню, пом'якшенню та омолодженню шкіри. Амарантова олія є
найбільш поширеним інгредієнтом в різних косметичних засобах по догляду за шкірою
обличчя та тіла.

Застосування:

У профілактичних цілях олію амаранту приймають по 1-2 чайні ложки всередину за 20-30 хвилин до їжі, не запиваючи, або додають його в каші, салати. Курси проводити двічі на рік, наприклад, навесні та восени. На курс потрібно 150-200 мл олії.

При захворюваннях, в лікувальних цілях, олію амаранту приймають по десертній ложці 2-3 рази на день протягом місяця. Такі курси можна повторювати 2-3 рази на рік.

Для зниження рівня холестерину досить приймати амарантову олію вранці та ввечері по дві чайні ложки під час їжі.

Протипоказання для вживання:

Людям, страждаючим холециститом, гострим і хронічним панкреатитом, жовчі-кам'яною або сечокам'яною хворобою перед початком вживання амарантової олії слід проконсультуватися з лікарем.

Вагітність.

Операції, пов'язані з пересадкою органів.


Как получить скидку на товар?


Уважаемые покупатели! Для того, чтобы получать максимальную скидку от 5% до 15% регистрируйтесь на сайте компании - поставщика данной продукции Нова Сфера / Terra Life по ссылке. После прохождения регистрации, для корректного оформления Вашего заказа и получения скидки, обязательно сообщите об этом Вашему персональному менеджеру по тел.: +38 (068) 908 80 04  и +38 (063) 307 77 57

  • Доступность: В наличии
  • Модель: MSL1002
  • Производитель: Terra Life / Терра Лайф

Write Review

Note: Do not use HTML in the text.